Magické kameny. Nejen pro ty, kteří věří v jejich sílu.

 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Malá sada čakrových kamenů. Obsahuje červený jaspis, tygří oko, zkamenělé dřevo, růženín, amazonit, ametyst a křištál. Jednotlivé kameny v sadě mají velikost středně velkého lískového ořechu.

  Stojím 245 Kč. Chcete mě?

 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Střední sada čakrových kamenů. Obsahuje červený jaspis, karneol, žlutý avanturín, růženín, modrý avanturín, ametyst a křištál. Jednotlivé kameny v sadě mají velikost středně velkého vlašského ořechu.

  Stojím 295 Kč. Chcete mě?

 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Rozšířená sada čakrových kamenů složená ze vzácnějších a vysoce jakostních kamenů. Obsahuje vínový granát, karneol, malachit, růžový opál, akvamarín, čaroit a celkem čtyři kusy křišťálu. Jednotlivé kameny v sadě mají velikost středně velkého lískového ořechu.

  Stojím 980 Kč. Chcete mě?


 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Sada plochých čakrových kamenů. Obsahuje červený jaspis, oranžový kalcit, žlutý aragonit, světle zelený jadeit, modrozelený avanturín, modrý sodalit a opalizující čirý girasol. Jednotlivé ploché kameny v sadě mají rozměr zhruba 40x20 mm a lze je snadno přikládat na tělo.

  Stojím 700 Kč. Chcete mě?

 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Rozšířená sada plochých čakrových kamenů. Obsahuje červený jaspis, oranžový kalcit, žlutý aragonit, světle zelený jadeit, modrozelený avanturín, modrý sodalit a opalizující čirý girasol. Sada je doplněna o křišťál. Jednotlivé ploché kameny v sadě mají rozměr zhruba 40x20 mm a lze je snadno přikládat na tělo. Doplňkový křištál je velikosti zhruba středně velkého lískového ořechu.

  Stojím 735 Kč. Chcete mě?

 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Rozšířená sada plochých čakrových kamenů. Obsahuje býčí oko, tygří oko, sluneční kámen, růženín, světle modrý turquenit, tmavě modrý lapis lazuri a opalizující čirý girasol. Sada je doplněna o křišťál. Jednotlivé ploché kameny v sadě mají rozměr zhruba 40x20 mm a lze je snadno přikládat na tělo. Doplňkový křištál je velikosti zhruba středně velkého lískového ořechu.

  Stojím 995 Kč. Chcete mě?


 • cakrove-kameny

  čakrové kameny

  Rozšířená sada plochých čakrových kamenů. Obsahuje šedý achát, oranžový karneol, sluneční kámen, zelený umakit, světle modrý turquenit, tmavě modrý lapis lazuri a opalizující čirý girasol. Sada je doplněna o křišťál. Jednotlivé ploché kameny v sadě mají rozměr zhruba 40x20 mm a lze je snadno přikládat na tělo. Doplňkový křištál je velikosti zhruba středně velkého lískového ořechu.

  Stojím 985 Kč. Chcete mě?

www.magicke-kameny.info