Magické kameny. Nejen pro ty, kteří věří v jejich sílu.

 • azurit

  azurit, chryzokol, kočka

  Realisticky ztvárněná sedící kočka zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé.

  Stojím 18200 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, kuprit, býk

  Realisticky ztvárněná figurka býka zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Základní barvou jsou hnědá a modrá, figurka je silně lesklá. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé.

  Stojím 12870 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, hroch

  Realisticky ztvárněná figurka hrocha zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu mnohem méně obvyklé.

  Stojím 21790 Kč. Chcete mě?


 • azurit

  azurit, nosorožec

  Realisticky ztvárněná figurka nosorožce zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu mnohem méně obvyklé.

  Stojím 18190 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, malachit, slon

  Realisticky ztvárněná plastika šťastného slona zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Malachit a azurit vytváří žilkovou kresbu v základním hnědém materiálu, pravděpodobně železem vybarveném karbonátu. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného většího kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a nabídka podobných jakostních výrobků velmi omezená.

  Stojím 7600 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, malachit, slon

  Velký modrozelený šťastný slon vyřezaný z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a nabídka podobných jakostních výrobků velmi omezená.

  Stojím 44160 Kč. Chcete mě?


 • azurit

  azurit, malachit, slon

  Modrozelený šťastný slon vyřezaný z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a nabídka podobných jakostních výrobků velmi omezená.

  Stojím 21320 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, slon

  Sytě modrý slon vyřezaný z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a nabídka podobných jakostních výrobků velmi omezená.

  Stojím 17300 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, slon

  Modrý slon vyřezaný z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a nabídka podobných jakostních výrobků velmi omezená.

  Stojím 13460 Kč. Chcete mě?


 • azurit

  azurit, chryzokol, slon

  Drobná figurka šťastného slona zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Základní hnědý odstín sloního těla je tvořen kupritem Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a podobně neobvyklé je získat z tohoto materiálu dobrý rukodělný výrobek.

  Stojím 3200 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, slon

  Drobná figurka šťastného slona zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a podobně neobvyklé je získat z tohoto materiálu dobrý rukodělný výrobek.

  Stojím 4200 Kč. Chcete mě?

 • azurit

  azurit, chryzokol, slon

  Drobná figurka šťastného slona zhotovená z ušlechtilého vzácného kamene. Šedý slon s výrazným modrým žilkováním stojící na třech nohách. Na rozdíl od relativně dobře dostupných kusů pěkně vybarveného malachitu je získání vhodného kusu azuritu (či azuritu s příměsí dalších modrých, modrozelených a zelených měďnatých minerálů) mnohem méně obvyklé a podobně neobvyklé je získat z tohoto materiálu dobrý rukodělný výrobek.

  Stojím 2400 Kč. Chcete mě?


www.magicke-kameny.info